Bugun...O Ses Türkiye İzle - Nur Cennet ve Abdullah Civliz performansı
Tarih: 25-12-2013 19:16:24


O Ses Türkiye İzle - Nur Cennet ve Abdullah Civliz performansı video izle haberi, O Ses Türkiye son bölüm izle, O Ses Türkiye'de son hafta neler yaşandı? işte ayrıntılar...


O Ses Türkiye İzle - Nur Cennet ve Abdullah Civliz performansı

O Ses Türkiye İzle - Nur Cennet ve Abdullah Civliz performansı video izle haberi, O Ses Türkiye son bölüm izle, O Ses Türkiye'de son hafta neler yaşandı? işte ayrıntılar...

O Ses Türkiye İzle - Nur Cennet ve Abdullah Civliz performansı video izle haberi, O Ses Türkiye son bölüm izle, O Ses Türkiye'de son hafta neler yaşandı? işte ayrıntılar...

Star tv ekranlarının muhteşem yarışması O Ses Türkiye'de dün akşam ve geçen hafta neler yaşandı? O Ses Türkiye tüm hızı ile devam ediyor...

O Ses Türkiye ses yarışması dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. O Ses Türkiye'de eşleşmeler belli oldu...

Civliz, mehter takımı eşliğinde Estergon Kalesi'ni söyleyince O Ses Türkiye'nin stüdyosu adeta titredi. Abdullah, Emrah ile girdiği düelloda 30'a karşı 70 oy alarak üst tura çıkma şansı kazandı.

Ama Abdullah Civliz’in mehter marşını, sahnede yer alan Mehter Takımı ile birlikte okuması tepki topladı. Hem Hadise bu durumdan rahatsız oldu, hem de Gökhan bu durumdan dolayı pişmanlık duydu.

Yarışmayı kazanan Abdullah Civliz, ”Yarışmada yeterli performans gösteremedim ama kazandım yine de rahatsız oldum. O yüzden sizin içinde uygunsa bu oylamanın geçersiz sayılmasını, tekrardan mücadele edip yarışmak istiyorum” dedi. Olayı değerlendiren yarışmacılar, Acun, Gökhan ve Hadise haftaya tekrar yarışma kararı aldı.

Tosyalı sanatçı Abdullah Civriz'in bu davranışı seyirciler tarafından alkış alarak takdir topladı. Acun Ilıcalı’nın yarışmacı Abdullah Civliz'in bu davranışının karşısında, canlı yayında 'Adam gibi bir davranış helal olsun" demesi ekran başında yarışmayı izleyen tüm Kastamonu ve Tosyalı vatandaşların göğsünü kabarttı. Abdullah Civliz ve Emrah Uçar haftaya tekrar yarışacak.

O Ses Türkiye Abdullah Civliz performansıO Ses Türkiye'nin bu akşamki bölümünde sahne alan Nur Cennet Uçar söylediği 'Seni Sana Bırakmam' şarkısıyla büyük beğeni topladı.

O Ses Türkiye Eşleşme'de Elvan Özyurtlu ile karşılaşan Nur Cennet Uçar 'Seni Sana Bırakmam' adlı parçayı seslendirdi.

Geçen sezon O Ses Türkiye'den tavırları sebebi ile elenen Nur Cennet bu sezon Gökhan'ın takımında canlı yayınlara kadar gelmeyi başardı ve Ebru Gündeş'in takımından Elvan ile karşı karşıya geldi.

Elvan'ın 'Yıkıla Yıkıla' isimli şarkı ile çıktığı O Ses Türkiye Sahnesine Nur Cennet 'Seni Sana Bırakmam' isimli parça ile çıktı.

Hadise, Elvan'ı çok beğendiğini söyledi ve Murat ile birlikte Nur Cennet'in şarkıyı söylerken kendisini duymadığını düşündüklerini ifade ettiler. Gökhan yarışmacısı Nur Cennet için duyumu ile ilgili bir sorun olduğunu düşündüğünü söyledi.

SMS sonuçlarında Elvan % 33, Nur Cennet ise %67 oy aldı.

O Ses Türkiye Nur Cennet performansıO Ses Türkiye'de elemeler birebir performanslar şeklinde devam ediyor. Gecenin en iddialı kapışması ise Hadise'nin takımında yer alan Melike ve Levent Şahin arasında gerçekleşti.

O Ses Türkiye'de elemeler devam ediyor. Hadise'nin takımında yer alan Melike ve Levent Şahin birebir performanslarda karşı karşıya geldiler.

Levent Şahin, Gökhan Tepe'den 'İnan çok özlüyorum seni' isimli şarkıyı seslendirirken, Melike ise Dejavu isimli parçayı seslendirerek geceye damgasını vurdu.

Program sırasında ağlayan bir kız çocuğu Acun Ilıcalı'nın dikkatini çekti. Neden ağladığı sorulduğunda ise 'Murat Boz için' cevabını verince Acun Ilıcalı küçük seyircinin Murat Boz'a sarılmasına imkan tanıdı.

Gökhan yine muziplik yaparak Hadise ve Ebru Gündeş'i de öpmek isteyenlerin olabileceğini söyleyince stüdyo karıştı.

İki yarışmacısından da övgüyle bahseden Hadise yoluna Levent Şahin ile devam etme kararı aldı.

İşte o performans...
Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Güncel Haberleri

YUKARI