Bugun...16C’deki baba
Tarih: 17-01-2014 03:01:33


KANADA’da yaşamını sürdüren Shanell Mouland’in tümünün iletişime kapalı olan otizmli kızı Kate (3), bindiği uçakta annesine bir ilki yaşattı.


16C’deki baba

Küçük kız hayatında ilk defa, yanındaki 16C numaralı koltuğa oturan ABD’li Eric Kunkel ile iletişim kurdu. Kate, “Babacağım” dediği adamın yolculuk boyunca da kolunu sıktı. Kuntel de küçük kızla yakından ilgilendi. Yolculuğun peşinden anne Mouland, bloğunda, “16C’deki Baba” başlıklı bir mektup yayınladı. Mouland, mektubunda şu şekilde diye belirtti:

Mektupla teşekkür

“1850 sefer sayılı uçuştaki 16C numaralı koltuğun sahibi Sevgili Baba. Adını bilmiyorum fakat Kate uçuş boyunca sana ‘Babacığım’ diye hitap ederken onu hiç düzeltmedin. Rahatsız olduğun için yerini değiştirebilirdin. Onu görmezden gelebilirdin. Bana ‘Çocuğuna hâkim ol’ diyebilirdin. Ama yapmadın. Kate ile sohbet ettin. Kate’in şimdiye kadarki en başarılı uçak yolculuğunu geçirmesini sağladığın için teşekkür ederim.” 

FACEBOOK ARKADAŞI

Kate’in annesi Shanell’in yazdığı mektup, internette fenomen oldu. Mouland ile ‘baba’ Kunkel şimdilerde Facebook arkadaşı.

 
Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Güncel Haberleri

YUKARI